Dom spokojnej starości “Słoneczna Polana” w Szklarskiej Porębie jest miejscem wyjątkowym.  Starannie dobraliśmy personel zajmujący się opieką nad osobami starszymi.

Nasz zespół tworzą doświadczone i wykwalifikowane pielęgniarki i opiekunowie dbający o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo Mieszkańców.

Sudecki Dom Seniora “Słoneczna Polana” to miejsce, w którym życzliwość i rodzinna atmosfera to standard. Wiemy, iż opieka nad osobami starszymi wymaga gruntownego przygotowania i stałej gotowości pomocy, dlatego staramy się stale podnosić kwalifikacje naszego personelu.

Zdarza się, iż prywatne domy opieki społecznej nie uwzględniają indywidualnych potrzeb swoich mieszkańców. W naszej placówce jest inaczej. Wierzymy, że warunki, jakie stworzyliśmy sprawią, że dla naszych Mieszkańców „Słoneczna Polana” stanie się prawdziwym domem.

Zapraszamy Państwa do wizyty w Szklarskiej Porębie i przekonania się na własne oczy, że stworzyliśmy miejsce wyjątkowe.

Naszą misją jest stworzenie serdecznej i rodzinnej atmosfery.

 

loading...
  Dom "Słoneczna Polana"

Budynek 3-kondygnacyjny pozbawiony barier architektonicznych, wyposażony w windę oraz bezpieczne i przestronne korytarze przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. W Domu znajduje się profesjonalna sala rehabilitacyjna, pokój kąpielowy z wanną dla osób niepełnosprawnych, w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz sala kominkowa – wyjątkowe miejsce spotkań naszych mieszkańców. W naszym Domu Spokojnej Starości posiadamy 45 miejsc pobytowych.

  Pokoje

Oferujemy komfortowe i bardzo przestronne pokoje jedno- i dwuosobowe, funkcjonalnie urządzone, wyposażone w instalację przywoławczą, TV, telefon, z łazienką przystosowaną dla osób z dysfunkcją narządu ruchu.

galeria zdjęć

  Personel

Opiekę w Sudeckim Domu Seniora „Słoneczna Polana” sprawuje wykwalifikowany Personel - zespół składający się z pielęgniarek, opiekunów, rehabilitanta, animatora kultury, psychologa i psychiatrę. Nasi mieszkańcy otoczeni są opieką lekarza świadczoną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

  Okolica

Nasz Dom spokojnej starości usytuowany jest w Szklarskiej Porębie – jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Ten słynny kurort to przepięknie położone miasto w dolinie rzeki Kamiennej i jej dopływów, pomiędzy Górami Izerskimi, a Karkonoszami. Od strony Gór Izerskich góruje nad nią Wysoki Kamień, a od Karkonoszy Szrenica. Niewiele jest w Polsce obszarów tak sprzyjających odpoczynkowi i rekreacji jak okolice Szklarskiej Poręby. Cisza, piękne krajobrazy połączone z szumem krystalicznie czystych potoków i wodospadów to elementy wpływające niezwykle kojąco na ludzką naturę. Walorów Szklarskiej Poręby nie trzeba reklamować. Jest to bez wątpienia największy obok Karpacza kurort w polskich Sudetach.

więcej

Prywatny Dom Seniora „Słoneczna Polana” w Szklarskiej Porębie - All Rights Reserved

Wdrożenie: Trzepizur.pl| Template: JM