Warunki mieszkalne

Sudecki Dom Seniora znajduje się w przepięknie położonej górskiej i bardzo malowniczej miejscowości  Szklarska Poręba.  Usytuowany jest w zacisznej części  miasta. Oferuje pobyty w komfortowych jedno- i dwuosobowych pokojach o wysokim standardzie, wyposażonych w przystosowane dla osób niepełnosprawnych łazienki, TV, telefon, oświetlenie nocne oraz system przywoławczy.
W budynku znajduje się salon dziennego pobytu z kominkiem, dostępem do Intrnetu i TV, sala rehabilitacyjna, taras widokowy, pokój kąpielowy oraz w pełni wyposażone aneksy kuchenne.

Wyżywienie

Naszą domeną są domowe posiłki przygotowywane na miejscu w naszym Domu Seniora, dostosowane do zaleceń dietetycznych oraz upodobań naszych Mieszkańców. W ciągu dnia serwujemy 4 posiłki – śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Ponadto zapewniamy drobne przekąski i napoje bez ograniczeń.

Opieka

Sudecki Dom Seniora zapewnia swoim Mieszkańcom całodobową opiekę zespołu wykwalifikowanych opiekunów oraz personelu pomocniczego, opiekę pielęgniarską w ciągu dnia, opiekę rehabilitanta, psychologa i psychiatry oraz lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Zabiegi rehabilitacyjne dopasowywane są do indywidualnych potrzeb oraz aktualnego stanu zdrowia Seniora. Mieszkańcom zapewniamy dostęp do lekarzy specjalistów Centrum Medycznego Karpacz SA. W razie konieczności, Istnieje również  możliwość skorzystania z diagnostyki i leczenia na Oddziałach szpitalnych Centrum.

Rozrywka

Dbając o zagospodarowanie wolnego czasu naszym Mieszkańcom, oferujemy opiekę animatora oraz zajęcia przystosowane do możliwości i oczekiwań Seniorów. W okresie od wiosny do jesieni organizujemy popołudnia na świeżym powietrzu przy grillu. Atrakcyjne usytuowanie naszego Domu stwarza możliwość spacerów po ogrodzonym bukowo-świerkowym parku z ławeczkami i alejkami. Mieszkańcom zapewniamy również możliwość uczestniczenia w Mszach Świętych na terenie Domu oraz opiekę duszpasterską. Organizujemy Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie oraz przyjęcia okolicznościowe.

 

DOMSLONECZNAPOLANA-1
DOMSLONECZNAPOLANA-8
DOMSLONECZNAPOLANA-16
DOMSLONECZNAPOLANA-20
DOMSLONECZNAPOLANA-22
DOMSLONECZNAPOLANA-23
DOMSLONECZNAPOLANA-24
DOMSLONECZNAPOLANA-25
DOMSLONECZNAPOLANA-28
DOMSLONECZNAPOLANA-31
DOMSLONECZNAPOLANA-32
DOMSLONECZNAPOLANA-34

Prywatny Dom Seniora „Słoneczna Polana” w Szklarskiej Porębie - All Rights Reserved

Wdrożenie: Trzepizur.pl| Template: JM