{ }

Szklarska Poręba

Ten słynny kurort to miasto gminne leżące w dolinie Kamiennej pomiędzy Górami Izerskimi, a Karkonoszami. Od strony Gór Izerskich góruje nad nią Wysoki Kamień, a od Karkonoszy Szrenica.

Atrakcje turystyczne

Niewątpliwą atrakcją regionu są szlaki turystyczne w Górach Izerskich i Karkonoszach oraz sieć około 300 km tras rowerowych wytyczonych po okolicznych górach i wokół Szklarskiej Poręby. Zimą i latem w Jakuszycach dostępna jest potężna sieć przygotowywanych tras dla naraciarzy biegowych (też wyasfaltowane tory treningowe na nartorolki), a latem świetna dla wielbicieli przemieszczania się na dwóch kółkach – oznakowane trasy rowerowe. Walorów rekreacyjnych i turystycznych Szklarskiej Poręby nie trzeba reklamować. Jest to bez wątpienia największy obok Karpacza kurort w polskich Sudetach.

 

{source}
<div style="margin:0 auto;text-align:center;position:relative;width:800px;height:450px;" id="nfsudecki-dom-seniora-sloneczna-polana"><script>var nfvideoid = nfvideoid || [];nfvideoid.push("sudecki-dom-seniora-sloneczna-polana");(function(){var ga=document.createElement("script");ga.type="text/javascript";ga.async=true;ga.src="http://panelimg.netfactory.pl/Media/pano.js";var s=document.getElementsByTagName("script")[0];s.parentNode.insertBefore(ga,s);})();</script><a title="szklarska-poreba.pl" target="_blank" style="position:absolute;bottom:0px;right:60px;z-index:999;background:#000;" href="http://www.szklarska-poreba.pl/"><img alt="szklarska-poreba.pl" src="http://panelimg.netfactory.pl/Media/logo/szklarska-poreba.png" height="35" style="border:none !important" /></a></div>
{/source}

 

Sudecki Dom Seniora „Słoneczna Polana” - All Rights Reserved

Wdrożenie: Trzepizur.pl| Template: JM